ساختن – وادار کردن اسلامی ایرانی والیبال

ساختن – وادار کردن: اسلامی ایرانی والیبال ورزشگاه انقلاب اسلامی تیم ملی والیبال مجلس شورای اسلامی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رامین رضائیان و چالش لامبورگینی و رنگ ریش‌هایش!

رامین رضائیان پیشرفت فوق العاده ای در فوتبال کشور عزیزمان ایران داشت و خیلی سریع تبدیل به یک ستاره شد. البته بماند که او دیر رو شد ولی در عرض دو سال توانست به

رامین رضائیان و چالش لامبورگینی و رنگ ریش‌هایش!

رامین رضائیان و چالش لامبورگینی و رنگ ریش هایش!

عبارات مهم : اروپا

رضائیان ظاهرا باید خواب بازی برابر کریس رونالدو را ببیند.

رامین رضائیان پیشرفت فوق العاده ای در فوتبال کشور عزیزمان ایران داشت و خیلی سریع تبدیل به یک ستاره شد. البته بماند که او دیر رو شد ولی در عرض دو سال توانست به هر چیزی که می خواهد برسد. رامین امسال هم راهی اوستنده بلژیک شد تا در اروپا بازی کند. حضور این بازیکن در اروپا آن هم در آستانه جام جهانی اتفاق بسیار خوبی بود. رامین گهگاهی فیلمی از تمرینات خود منتشر می کرد تا نشان دهد تلاشش را دو چندان کرده ولی بیش از این فیلم ها، ویدئوی لامبورگینی سواری او به چشم آمد.

رامین رضائیان و چالش لامبورگینی و رنگ ریش‌هایش!

رامین منشتر شدن چند ویدئو از طرف خود و دوستانش، نشان داد که بیش از هر چیز در اروپا به لامبورگینی سواری علاقه دارد؛ کاری که نه کاوه رضایی کرده، نه کریم انصاری فرد ونه جهانبخش و حتی سردار آزمون. رامین در نخستین روزهای حضورش در بلژیک دست به این کار زد و هنگامی که هم در اردوی تیم ملی حاضر شد، همه بیش از اینکه تاثیر اروپا را در ساق های او ببیند، در صورت اش دیدند. رضائیان به شکلی که کاملا جهت ملی پوش ها سوژه شد، ریش ها و موهای خود را رنگ کرده بود. حتی سردار که خیلی جوان تر از رامین رضائیان است و خیلی سریعتر از او به اروپا رفت، هیچگاه چنین تاثیری از زندگی در این قاره به صورت اش نگرفت ولی رامین برعکس او بود.

از سوی دیگر رامین با همه ارتباط خود را قطع کرد و اگر حتی سراغ پیشکسوت های پرسپولیس بروید و از آنها راجع به رضائیان بپرسید می گویند بهتر است راجع به اش حرف نزنید! این بازیکن با سیاست های اشتباه تمام مشاوران خود را از دست داد و این روزها شبیه به جزیره ای جدا افتاده هست. ظاهرا او تصور می کرد راه درست را می رود ولی حالا مشخص شده است نبود مشاوران خوب در کنارش چه اثرات مخربی در فوتبالش داشته است.

رامین رضائیان پیشرفت فوق العاده ای در فوتبال کشور عزیزمان ایران داشت و خیلی سریع تبدیل به یک ستاره شد. البته بماند که او دیر رو شد ولی در عرض دو سال توانست به

بی شک اگر یک نوجوان هم به رامین مشاوره می داد، هیچگاه به او توصیه نمی کرد در هفته های اول حضورش در بلژیک ویدئوی لامبورگینی سواری از خود منتشر کند تا حتی رسانه های بلژیک را هم علیه خود کند. حالا رامین روزهای مشکل را در بلژیک سپری می کند و با این شرایط باید خواب بازی برابر کریس رونالدو و مراکش و اسپانیا را ببیند. وریا غفوری بازیکن کم حاشیه استقلال، اینقدر آماده است و اینقدر خوب بازی می کند که بعید به نظر می رسد با وجود او، کی روش حتی در یکی از بازی ها هم به حضور فیکس رامین در ترکیب فکر کند.

بی شک هیچگاه دیر نیست و رامین رضائیان می تواند با یک عوض کردن رویه، دوباره شرایط را به گذشته بازگرداند. کریم انصاری فرد می تواند جهت او یک الگوی خوب باشد و حتی مسعود شجاعی.

احسان خراسانی/ خبرآنلاین

واژه های کلیدی: اروپا | بلژیک | سواری | بازیکن | رضائیان | لامبورگینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs