ساختن – وادار کردن اسلامی ایرانی والیبال

ساختن – وادار کردن: اسلامی ایرانی والیبال ورزشگاه انقلاب اسلامی تیم ملی والیبال مجلس شورای اسلامی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات یک قتل در نانوایی

دعوای دو کارگر نانوایی در حالی رنگ خون به خود گرفت که متهم بعد از اطلاع از فوت دوست و همکارش، جنازه را به بیابان کرج انتقال یافته کرده و دیگر به محل کارش بازنگش

جزئیات یک قتل در نانوایی

عبارات مهم : ایران

دعوای دو کارگر نانوایی در حالی رنگ خون به خود گرفت که متهم بعد از اطلاع از فوت دوست و همکارش، جنازه را به بیابان کرج انتقال یافته کرده و دیگر به محل کارش بازنگشته بود.

به گزارش شرق، ۱۷ شهریور فردی با مراجعه به کلانتری ۱۷۰ کهریزک، به مأموران اعلام کرد خواهرزاده اش از روز گذشته از محل کارش در یک مغازه نانوایی در منطقه شورآباد خارج شده است و بعد از آن دیگر مراجعتی به محل کارش نداشته است و گم شده است هست. با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «فقدان افراد» و به دستور دادرس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو بخش کهریزک، پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده بعد از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در بیانات خود به کارآگاهان گفت: خواهرزاده ام به نام مرتضی (۲۲ساله)، حدود سه ماه است که جهت کار به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و از آن وقت تاکنون نزد من در مغازه نانوایی مشغول به کار هست. روز گذشته زمانی که به مغازه مراجعه کردم، در کمال تعجب متوجه غیبت مرتضی در مغازه شدم.

جزئیات یک قتل در نانوایی

زمانی که از همسایه ها پیگیری کردم، اعلام شد مرتضی به آنها گفته نزد یکی از دوستانش می رود و سریع برمی گردد؛ ولی تاکنون برنگشته و هر چقدر نیز با گوشی تلفن همراهش تماس می گیریم، یا گوشی خاموش است یا در دسترس نیست. هم وقت با شروع پیگیری به پرونده فقدان مرتضی، شاکی پرونده به همراه یکی از بستگانش به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ مراجعه کرد و گفت یکی از بستگانشان به نام حسین (۲۷ساله) که او نیز مانند مرتضی در مغازه نانوایی کار می کرده، از روز گذشته ناپدید شده است و از او نیز هیچ گونه خبری ندارند.

با توجه به حساسیت ایجادشده در پرونده فقدان هم وقت دو نفر در مغازه نانوایی، تیم خاص ای جهت رازگشایی پرونده فقدان این دو جوان تشکیل و کارها خاص پلیسی در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و در تحقیقات میدانی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند یکی از فقدانی ها به نام حسین، سه روز قبل از فقدانش از زندان آزاد شده است است.

دعوای دو کارگر نانوایی در حالی رنگ خون به خود گرفت که متهم بعد از اطلاع از فوت دوست و همکارش، جنازه را به بیابان کرج انتقال یافته کرده و دیگر به محل کارش بازنگش

در بررسی سوابق حسین، مشخص شد او دو ماه پیش از فقدانش به اتهام کشف مواد مخدر در خودروی شخصی اش به دست مأموران دستگیر و روانه زندان شده است و ۱۲ شهریور با تأمین قرار قانونی، از زندان آزاد شده است است.

همچنین کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند در سه روزی که حسین از زندان آزاد و مجددا در مغازه نانوایی مشغول به کار شده، بارها درگیری لفظی بین او و دیگر فقدانی پرونده (مرتضی) رخ داده که دخالت صاحب مغازه نانوایی، مانع از ادامه درگیری آنها شده است هست. در شرایطی که شواهد و دلایل به دست آمده نشان از وقوع جنایت می داد، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با انجام کارها خاص پلیسی، اطلاع پیدا کردند مرتضی از وقت فقدانش و بدون آنکه در این مدت با دوستان و حتی اعضای خانواده اش تماسی داشته باشد، در یک مغازه نانوایی در نیاوران مشغول به کار شده است هست. از این رو، در ساعت ٨:٣٠ صبح ۱۲ مهر، کارآگاهان ضمن شناسایی محل کار تازه مرتضی، به این مکان رفته و او را جهت انجام تحقیقات به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته کردند. مرتضی در بیانات اولیه منکر هرگونه اطلاع از آینده حسین شد؛ ولی در ادامه تحقیقات، آخر متهم عصر همان روز به ارتکاب جنایت و قتل حسین اعتراف کرد.

مرتضی در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: «روز پنجشنبه مشغول نظافت نانوایی بودیم. بعد از آخر نظافت، حسین سفارش دو پرس غذا داد. با هم غذا می خوردیم که ناگهان حسین گفت: فهمیدم چه کسی من را به پلیس معرفی کرده هست. او در ادامه گفت: « حسین گفت: تنها کسی که از عنوان مواد اطلاع داشت تو بودی؛ تو من را به پلیس معرفی کرده و به آنها گفته ای که من در ماشینم مواد نگهداری می کنم. ترسیدم که حسین ناراحت شود و به همین علت منکر عنوان شدم و به بهانه رفتن به حمام، از سر سفره ناهار بلند شدم».

جزئیات یک قتل در نانوایی

مرتضی در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفت: از حمام بیرون آمده و مشغول خشک کردن سرم بودم که ناگهان حسین از پشت سر یک کابل به دور گردنم انداخت. ابتدا فکر می کردم حسین در حال شوخی کردن هست؛ ولی زمانی که او کابل را محکم تر فشار داد، احساس خفگی به من دست داد و متوجه شدم که او قصد کشتن من را دارد.

در یک لحظه توانستم گلوی خودم را آزاد کرده و کابل را دور گردن حسین بیندازم. درحالی که با یکدیگر درگیر شده است بودیم، حسین را محکم به عقب هل دادم. حسین از ناحیه سر محکم به دیوار برخورد کرد و بعد از آن روی زمین افتاد. آن وقت فکر نمی کردم که مرده باشد؛ ولی او جوابم را نمی داد. هنگامی که متوجه شدم حسین فوت کرده هست، جنازه اش را داخل گونی قرار داده و در کف عقب ماشین خودش گذاشتم و به سمت کرج – ماهدشت حرکت کردم. چند کیلومتری داخل یک بزرگراه خاکی حرکت کردم تا به مکانی متروکه رسیدم.

دعوای دو کارگر نانوایی در حالی رنگ خون به خود گرفت که متهم بعد از اطلاع از فوت دوست و همکارش، جنازه را به بیابان کرج انتقال یافته کرده و دیگر به محل کارش بازنگش

گودالی حدودا نیم متری کندم و جنازه حسین را داخل آن انداخته و روی آن را با خاک پوشاندم. شب جهت استراحت به یک مسافرخانه در شهرستان کرج رفتم. فردای آن روز، ساعت٩:٣٠ ماشین حسین را به پارکینگی در شهر کرج – خیابان شاه عباسی برده و آنجا گذاشتم. از آن وقت به بعد، دیگر به محل کار خود در شورآباد برنگشتم و در یک نانوایی در منطقه نیاوران مشغول به کار شدم تا اینکه امروز دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، مدیر پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضائی به شهرستان کرج اعزام و در نخستین مرحله با مراجعه به پارکینگ اعلام شده است از سوی متهم پرونده، موفق به کشف خودروی مقتول شدند. در ادامه و ضمن هماهنگی با پلیس آگاهی شهرستان کرج، کارآگاهان این پایگاه به محل رهاسازی جسد مقتول رفته و در بازرسی از محل، موفق به کشف بقایای به جامانده از جسد شدند.

جزئیات یک قتل در نانوایی

متهم با قرار بازداشت موقت و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs