ساختن – وادار کردن اسلامی ایرانی والیبال

ساختن – وادار کردن: اسلامی ایرانی والیبال ورزشگاه انقلاب اسلامی تیم ملی والیبال مجلس شورای اسلامی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل پیش‌بینی‌ها از شدت یافتن محاصره قطر با آخر حج

منابع در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس پیش‌بینی کرده‌اند که با آخر مراسم حج، بحران میان بعضی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از لحاظ سیاسی و رسانه‌ای شدت بگ

پیش‌بینی‌ها از شدت یافتن محاصره قطر با آخر حج

پیش بینی ها از شدت یافتن محاصره قطر با آخر حج

عبارات مهم : ایران

منابع در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس آینده نگری کرده اند که با آخر مراسم حج، بحران میان بعضی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از لحاظ سیاسی و رسانه ای شدت بگیرد و عربستان که راهبری کشورهای تحریم کننده قطر را برعهده دارد، دست به کارها تازه غافلگیرکننده ای بزند.

به گزارش ایسنا، منابع در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در مصاحبه با رأی الیوم از دستور کار آینده نگری شده است جهت روزها و هفته های آتی خبر دادند که می توان آن را این گونه خلاصه کرد: نخست این که کنفرانس مخالفان قطری در شهر لندن در اواسط ماه سپتامبر جاری برگزار شود و شخصیت های سیاسی و رسانه ای عربی و انگلیسی در کنار شخصیت های قطری جهت حضور در این نشست جمع شوند.

پیش‌بینی‌ها از شدت یافتن محاصره قطر با آخر حج

دوم این که عربستان و هم پیمانانش دست به تلاش های بسیاری بزنند تا مسئولان آمریکایی را جهت استقبال از عبدالله بن علی آل ثانی (نامزد مطرح از سوی عربستان جهت تصدی پست امیری قطر)، قانع کنند تا وی در واشنگتن با مسئولان رسمی برجسته دیدار کند و در رسانه های آمریکایی حضور یابد. یک روزنامه نزدیک به ائتلاف چهارگانه عربستان، بحرین، امارات و مصر که در لندن چاپ می شود، بر این مساله تاکید کرده است.

سوم این که فشارهایی بر کویت اعمال شود تا از عبد الله بن علی جهت حضور در نشست آتی سران کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در کویت در دسامبر آتی دعوت کند و به وی کرسی قطر داده شود؛ همانند کاری که قطر با حمایت کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در نشست سران دوحه در مارس ۲۰۱۳ کرد و کرسی سوریه را به مخالفان سوری داد و به معاذ الخطیب، رهبر سابق مخالفان اجازه داد تا به نمایندگی از سوریه در این نشست صحبت کند.

منابع در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس پیش‌بینی کرده‌اند که با آخر مراسم حج، بحران میان بعضی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از لحاظ سیاسی و رسانه‌ای شدت بگ

چهارم این که عبدالله بن علی سفرهایی به کشورهای عربی و خارجی داشته باشد تا با مسئولان برجسته دیدار کند. منابع این مساله را بعید ندانستند که مصر، بحرین و امارات از نخستین کشورهایی باشند که این شخص به آنها سفر کند.

ناظران به تحول در روابط میان ریاض و پایتخت کشور عزیزمان ایران و سفرهای دیپلماتیک میان مقامات عربستان و کشور عزیزمان ایران و نزدیک بودن بازگشایی سفارت دو کشور اشاره کردند. بر این اساس، عربستان در جهت سیاست تازه خود، تلاش می کند تا قطر را زیاد منزوی کرده و کشور عزیزمان ایران را به هر طریقی از قطر دور سازد.

واژه های کلیدی: ایران | منابع | عبدالله | مسئولان | رسانه ای | عربستان | عربستان، | کشورهای عربی | رسانه های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs